دیجیتال مارکتینگ

امروزه به محض اینکه افراد به مشکلی در ارتباط با سلامتی خود برمی‌خورند، اولین کاری که انجام ‌‌می‌دهند این است که به جستجو در رابطه با مشکل خود در فضای آنلاین می‌پردازند. از این رو دیجیتال مارکتینگ برای پزشکان و سازمان‌های درمانی اهمیت پیدا می‌کند.
ما با استفاده از پیشرفته‌ترین استراتژی‌های بازاریابی آنلاین شما را برای رسیدن به اهداف خود در زمینه بازاریابی دیجیتال همراهی می‌کنیم.

برای موفقیت در فضای مجازی و اینترنت، نیازمند یک استراتژی کامل و جامع هستید که شامل وب سایت مبتنی بر بازاریابی، تبلیغات گوگل، تبلیغات بنری، تبلیغات سایت‌های پربازدید، بهینه سازی برای موتورهای جستجو(سئو)، رسانه‌های اجتماعی و ده‌ها تکنیک بازاریابی آنلاین است. تمام استراتژی‌های باید با هم به کار گرفته شوند تا فرآیند بازاریابی دیجیتال شما به موفقیت برسد.

استراتژی‌های مختلف در ذیل به صورت جداگانه شرح داده شده است:

طراحی یک وب سایت هوشمند

بستر اصلی بازاریابی در فضای مجازی یا دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت حرفه‌ای است و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین، پینترست و … ابزار جانبی دیجیتال مارکتینگ می‌باشد.
وجه تمایز سایت حرفه‌ای و سایت ساده برای پزشکان در گرافیک زیبا و خوب، مقالات جامع و کامل، پرسش و پاسخ و نوبت‌دهی اینترنتی است تا کاربران بتوانند به راحتی از سایت استفاده کنند.

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

طراحی یک وب‌سایت به تنهایی کافی نیست و محتوای این وب‌سایت باید متناسب با الگوریتم‌های موتورهای جستجو باشد تا نام وب‌سایت به عنوان ارائه دهنده خدمات درمانی در صفحه‌ی اول موتورهای جستجو نمایش داده شود. بیشتر از ۹۰ درصد جستجوها در اینترنت در موتور جستجوی گوگل انجام می‌شود. از این رو وب‌سایت و محتوای وب‌سایت باید متناسب با الگوریتم‌های گوگل باشد تا نام وب‌سایت به عنوان ارائه دهنده خدمات درمانی خاص در صفحه اول گوگل نمایش داده شود.
۹۴ درصد افرادی که در گوگل جستجو می‌کنند، فقط صفحه اول نتایج گوگل را می‌بینند که از این نفرات حدود ۸۰ درصد فقط لینک اول و دوم را می‌بینند. از این رو بهینه سازی موتورهای جستجو(SEO) در موتور جستجوی گوگل بسیار حائز اهمیت است.

تولید محتوا

یک پزشک حرفه‌ای باید به صورت منظم و بر اساس یک برنامه هفتگی محتوا تولید کند که این محتوا می‌تواند شامل: نوشتن مقاله، تولید ویدئو آموزشی برای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی، انتشار عکس یا ویدئو در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی، ارائه گزارش درمان بیماران و یا اطلاعات حضور در سمینارها و کنفرانس‌ها باشد.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی خدمات پزشکی به طور روز افزون در حال افزایش است و پزشکان می‌توانند با داشتن شبکه‌های اجتماعی فعال با مخاطبان خود در ارتباط باشند. از این رو شبکه‌های اجتماعی پزشکان به برندی تبدیل می‌شود که توسط مخاطبان به سایرین معرفی می‌گردد.
شبکه‌های اجتماعی خود را راه‌اندازی نمایید و با کمک کارشناسان ما مخاطب هدفتان را جذب و محتوای متنی، تصویری و ویدئویی خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر نمایید.

تبلیغات آنلاین و طراحی کمپین‌های رسانه‌ای

اگر قصد دارید که به سرعت در انتشار مهارت و معرفی برند خود پیش بروید؛ متخصصین دکتر مرسی با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی به کمک شما کمک خواهند آمد.
متخصصین دکتر مرسی با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مانند تبلیغات گوگل، تبلیغات بنری در سایت‌های پر‌بازدید، تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی و … به انتشار و معرفی برند پزشکان سرعت می‌بخشند.همچنین با طراحی کمپین‌های تصویری، ویدئویی و رسانه‌ای شهرت شما را در سایت‌های حوزه درمانی و غیر درمانی افزایش می‌دهند.