طراحی کمپین و مدیریت شبکه‌های اجتماعی

شبکه های اجتماعی پزشکان

استفاده از شبکه‌های اجتماعی، پزشکان را قادر ساخته است که به بیماران بیشتری دسترسی یابند و با آنان ارتباط قوی‌تری داشته باشند.گرچه به گفته‌ی شورای پزشکی بریتانیا رعایت اصول استاندارد حرفه‌ای در استفاده از شبکه های اجتماعی ضروری و مهم است. این اصول استاندارد باید در خصوص وبلاگ‌ها، فروم‌ها و شبکه‌های اجتماعی در نظر گرفته شوند.

فعالیت در شبکه های اجتماعی به طور روز افزون در حال افزایش است. خدمات پزشکی و درمانی نیز از این قائله مستثنی نیست. پزشکان با داشتن شبکه‌های اجتماعی فعال می‌توانند با مخاطب‌های خود در ارتباط باشند و با آنها به گفنگو بپردازند و مشکلات آنها را رفع نمایند. با ادامه و پیگیری این روال کاری در شبکه‌های اجتماعی، پزشک به یک برند قابل اعتماد در فضای مجازی و اینترنت تبدیل می‌شود.برند پزشک توسط مخاطبین به سایرین معرفی می‌گردد؛ بدون اینکه هزینه‌ای بابت تبلیغات پرداخت شود.اگر چه تبلیغاتی که توسط افراد و به صورت ویروسی انجام می‌شود، بازده و تاثیرگذاری بیشتری دارند.

در نتیجه شبکه اجتماعی خود را راه اندازی نمایید و با کمک کارشناسان دکتر مرسی مخاطب هدفتان را جذب نمایید و در شبکه‌های اجتماعی محتوای متنی، تصویری و ویدئویی منتشر کنید.

طراحی کمپین موثر در شبکه های اجتماعی

چنانچه برنامه و کمپین در شبکه‌های اجتماعی بدون استراتژی و بدون برنامه اجرا شود، به نتیجه ای جز شکست و هدر رفتن منابع مالی و زمانی نمی‌رسد. پس هر کمپین باید با یک استراتژی و برنامه منظم اجرا شود که این استراتژی با اهداف کسب و کار و بازاریابی مجموعه‌ی پزشکی شما هماهنگ است.

با در نظر گرفتن اهداف کسب و کار شما و برنامه‌ی بازاریابی مجموعه‌ی پزشکی درمانی، کارشناسان دکتر مرسی موثرترین استراتژی در کمپین‌ها را طراحی و پیاده سازی می‌کند.

البته روش‌های جذب مخاطب هدف، بستگی به مخاطبین مجموعه دارد، یعنی باید صفحاتی که آنها در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند، شناسایی شود و به آن اهمیت داده شود. کارشناسان ما در ابتدا کسب و کار خدمات پزشکی درمانی شما و رقبای آن در فضای مجازی را به صورت دقیق تحلیل کرده و برنامه‌ی تولید محتوا و راهکارهای موثر در کسب و کار شما را ارائه می‌نماید.

کارشناسان دکتر مرسی دارای تخصص و تجربه در تولید و انتشار محتوای متنی، تصویری و ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی نظبر اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین، یوتیوب، تلگرام، توئیتر، پینترست، آپارات و ... می‌باشند.